Druhy thajských masáží

Připravili jsme pro Vás široký výběr masáží

Připravili jsme pro Vás široký výběr masáží

V naší nabídce si můžete vybrat tradiční thajskou masáž, která využívá působení síly na tlakové body, dokonale protáhne celé Vaše tělo a uvolní napětí svalů. Nebo relaxační  aroma olejovou masáž s originálními přísadami thajských aroma olejů v několika vůních (např. jasmín, pomeranč nebo levandule). Dále potom thajskou olejovou masáž - mírnější formu thajské masáže, vhodnou pro dokonalou relaxaci a celkovou regeneraci těla. Tato masáž je u nás nejoblíbenější masáží.

Pro ty, co namáhají nohy nebo záda, nabízíme masáž nohou, nebo masáž zad a masáž hlavy, krku a ramen.
Bylinná masáž je speciální thajskou masáží s nahřívanými bylinnými sáčky proti bolesti a celulitidě. Tato masáž je vynikající po operacích kolen nebo kotníků.
Masáž pro těhotné maminky je relaxační olejová masáž, která zbavuje nepříjemné bolesti v oblasti zad a páteře.

Další v nabídce, masáž horkým olejem, je thajská masáž ohřátým masážním olejem.
A nejlepší nakonec - královská masáž - je kombinací několika druhů thajských masáží a technik masírování s použitím oleje a bylinných sáčků.
Délku masáží si také zvolíte sami. Provádíme hodinové masáže, masáže na 90 minut nebo dvouhodinové masáže pro náročné zákazníky. Samozřejmě není problém masáž jen vyzkoušet a zvolit masáž na 30 minut.

Thajská masáž se provádí na nízké posteli, olejové masáže mohou být na masážním lůžku s otvorem na hlavu, vždy ve spodním prádle. Masáž nohou se provádí v masážním křesle popřípadě na masážním lůžku.

Veškeré naše masáže můžete kombinovat.Vhodnou kombinací pro Vás může být hodina olejové masáže zad, hlavy, krku, ramen a půl hodiny masáž nohou. V první hodině si uvolníte svaly při thajské olejové masáži a další půhodinku jen relaxujte při thajské hudbě a masáži nohou. 

Masáže jsou vhodné při jakýchkoliv obtížích spojených se svalovými problémy, bolestí zad, kloubů, kolen, kotníků a šlach, chronických bolestí hlavy, migrény apod.

Tato stránka používá cookies. Vice info