REFLEXNÍ MASÁŽ NOHOU

Reflexní masáž chodidel a nohou (reflexologie)

Reflexní masáž chodidel a nohou (reflexologie)

Reflexní masáž chodidel je starověká léčebná metoda, která spočívá ve stimulaci reflexních bodů jednotlivých orgánů na ploskách nohou spojenou s masáží prstů a lýtek. Na chodidlech existuje množství bodů a zón, které jsou meridiány (energetickými drahami) propojeny se všemi tělesnými orgány. Stimulací těchto bodů lze pozitivně ovlivnit funkci souvisejících orgánů, povzbudit jejich přirozenou regeneraci, zmírnit jejich bolest, nebo je dokonce zcela vyléčit. Masáž má velmi uvolňující účinky a působí příznivě na psychiku. Při masáži se používají speciální oleje a bylinné masti.

Pomocí olejů pomůže nohám si odpočinout a nabýt pocitu svěžesti a lehkosti. Výborná po dlouhém chození nebo stání. Tato forma masáže snižuje stres a přináší hlubokou relaxaci. Doporučujeme pravidelně opakovat při každém velkém zatížení nohou. Výborná pro všechny, kteří v zaměstnání stojí nebo hodně chodí. 

Při speciálních problémech, například achilovka, kotník atd., masérka používá originální thajské masážní krémy proti bolesti. Masáž je velice vhodná při obtížích s vazy v kotníku, po operacích kolene i při potížích s ochablostí svalů. Masérka masíruje všechny svaly na nohou, včetně prstů, k čemuž používá masážní oleje a masážní krémy s hojivými účinky. Jedna z velice příjemných masáží, kterou lze kombinovat s ostatními druhy masáží, zvláště s thajskou bylinnou masáží.

Rezervační systém salon Vinohrady

Rezervační systém salon Bělehradská

Rezervační systém studio Palmovka

Tato stránka používá cookies. Vice info